Predaj - 3-izb. byt - Košický - Košice II - Košice-Západ - 3 IZBOVÝ - ROŽŇAVSKÁ - TERASA - KOŠICE - ZÁPAD - 55 m2

Referenčné číslo: 2022-01-012
Stav: voľné
Typ: Predaj
Kategória: 3-izb. byt
Lokalita: Košice II, Košice-Západ
Rozloha: 55,00 m2
Cena: 139 900,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný 3-izbový byt s lodžiou na sídlisku Terasa na Rožňavskej  ulici o výmere 55 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 3.poschodí z 3. poschodového bytového domu. Začiatkom roku 2023 bytový dom prejde rozsiahlou rekonštrukciou v podobe zateplenia bytového domu a povrchových úprav, výmenou dlažby, zábradlí a presklením lodžie, stropné sušiaky na lodžie, nová viac tepelne izolovaná strecha a výmena jej súčastí, kompletná rekonštrukcia vchodu, rekonštrukcie spoločných priestorov, chodieb a schodištia, pvc podlahy, maľovky, elektro rozvodov, zábradlí, bezpečnostných dverí, zrealizovanie kotvenia bicyklov na steny v kočikárni a ostatné doplnkové vylepšenia.

Popis bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby (2,88 m x 1,18 m = 3,39 m2), ktorá obsahuje na mieru robenú vešiakovú stenu zrkadlový botník s piatimi vyklápacími skrinkami a veľkým zrkadlom naproti bezpečnostným vchodovým dverám značky Guzma s dvomi zámkami, priezorom a odhlučnením. Samostatného WC so závesnou toaletou Geberit (1,06 m x 0,87 m = 0,92 m2) a na mieru vyhotovenej odkladacej skrinky s poličkami a celej vo farbe dverí, ktorá umožňuje prístup do  manipulačného priestoru stúpačkovej šachty, ktorá obsahuje nové rozvody, vodomery aj plynomer. Kúpeľne cca (1,52 m x 1,96 m = 3,09 m2), s veľkou rohovou vaňou, vstavaným  umývadlom a vstavanou úložnou skrinkou s posuvným systémom dverí. Kúpeľňa s toaletou je murovaná s keramickou dlažbou po stenách a podlahe a štýlovými murovanými poličkami.  Obývacej izby (4,73 m x 3,60 m = 17,02 m2), kuchyne s rozmermi (2,99 m x 1,64 m = 6,90 m2), spálne so zrkadlovou vstavanou skriňou na mieru (4,70 m x 2,69 m = 12,64 m2) a detskej izby so vstavanou zrkadlovou skriňou na mieru (4,70 m x 2,16 m = 10,15 m2). V celom byte je v jednej tónine laminátová plávajúca podlaha. V byte boli menené vysoko kvalitné a nadštandardné plastové okná ( značka Trocal - prevedenie Zlatý dub) a prevedená aj kompletná rekonštrukcia jadra, nové stierky na stenách a znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami v celom byte. Byt je čerstvo vymaľovaný. Veľká kuchynská linka na mieru s rozsiahlym pultom v tvare U a logicky vypracovanými pracovnými zónami obsahuje 7 šuplíkov a 21 skriniek. Celý pult v tvare U má dĺžku 5,71 m spolu aj s plynovou varnou doskou so štyrmi horákmi aj integrovaným zapaľovaním a nerezovým dvoj drezom s odkvapkávačom. Kuchynská linka je so zabudovanými spotrebičmi, chladnička (LG s ovládaním a aplikáciou cez wifi), umývačka riadu (Whirlpool), mikrovlnná rúra (Whirlpool), elektrická rúra (Elektrolux), plynová varná doska (Elektrolux) výsuvný digestor (Elektrolux) zabudovaná práčka (Samsung). Je orientovaný na juhovýchod, to znamená, že v poobedňajších hodinách je v letných mesiacoch v byte príjemný chládok a dá sa vychutnať poobedňajšia kávička v chládku na lodžii o rozmeroch (5,81 m2 x 1,08 m2 = 6,28 m2). Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, značky GUZMA. K bytu prislúcha aj komora pred vstupom do bytu  o veľkosti (1,09 m x 1,59 m = 1,73 m2). Čo sa týka energií, mesačné náklady na dve osoby sú: Správca bytu Správa Domov Košice s.r.o. 195,- € (+ 22,- € elektrina, 4,- € plyn). Čo sa týka internetu, je tu zriadený spolu s TV od spol. UPC. V byte je už urobená aj predpríprava na prípadný satelit. V bytovom dome majú umiestnené dátové káble všetci dostupní operátori v Košiciach. Byt na loggii úž bol vo vlastnej réžii zateplený čo v preplatkoch na kúrení prináša 400€ až 500€ ročne.

V okolí je vysoká občianska vybavenosť a príjemne prostredie plné zelene a miesta na oddych a šport. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky a ihriská.

VÝHODY:

 •     nová elektroinštalácia v medi s nadštandardným rozsahom
 •     znížené sadrokartónové stropy v celom byte
 •     rozvody pre domáce kino, internet, TV a satelit
 •     bezpečnostné odhlučnené dvere s dvoma bezpečnostnými zámkami
 •     6 m zateplená lodžia
 •     byt s výhľadom na večerné osvetlené Košice, na celú Košickú kotlinu
 •     byt je čistý, čerstvo vymaľovaný vhodný na používanie, prípadne farebné doplnenie
 •     ideálne riešené členenie bytu s dvomi nepriechodnými izbami
 •     pocit veľkej priestrannosti izieb, vďaka zrkadlovým posuvným dverám
 •     nadštandardná a priestranná kuchyňa v menšom priestore so zabudovanými spotrebičmi
 •     nadštandardné plastové okná v prevedený Zlatý dub aj s širokými parapetmi.
 •     ticho - vrchná poschodie, bez dupania a  ruchu z hora, odizolované - veľmi tichý byt
 •     rýchla dostupnosť všade, byt obklopený všetkými službami v tesnej blízkosti
 •     byt je predajom ihneď voľný pre nového vlastníka 

Občianska vybavenosť v okolí bytu: FRESH Luník VII – 700 m – KAUFLAND OC GALÉRIA  – 1,2 km – TESCO – 1,5 km – Zástavka autobusov č. 10, 32, 34, N3, N4, 900 m, električiek č. 6, 9, R3, R4, 600 m - Miestny úrad mestskej časti Západ 1,1 km – Slovenská pošta 11 – 650 m – ZŠ Trebišovská – 300 m, 8 ročné Gymnázium Trebišovská 10 – 300 m, Materská škola Humenská č. 51 – 700 m, Materská škola Trebišovská č. 11 – 400 m.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk  www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/3-izbovy-roznavska-terasa-kosice-zapad-55-m2

 

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

 

Celková podlahová plocha bytu: 55 m2
Forma vlastníctva: osobné
Výťah: Nie
Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie: 1946-1969
Balkón: Nie
Lodžia: Áno
Terasa: Nie
Konštrukcia bytu: panelová

3D virtuálna prehliadka