Predaj - 3-izb. byt - Košický - Košice II - Košice-Západ - 3 IZBOVÝ - ROŽŇAVSKÁ - TERASA - KOŠICE - ZÁPAD - 55 m2

Referenčné číslo: 2022-01-012
Stav: predané
Typ: Predaj
Kategória: 3-izb. byt
Lokalita: Košice II, Košice-Západ
Rozloha: 55,00 m2
Cena: 139 900,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

P R E D A N É

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný 3-izbový byt s lodžiou na sídlisku Terasa na Rožňavskej  ulici o výmere 55 m2. Byt je v osobnom vlastníctve a nachádza sa na 3.poschodí z 3. poschodového bytového domu. Začiatkom roku 2023 bytový dom prejde rozsiahlou rekonštrukciou v podobe zateplenia bytového domu a povrchových úprav, výmenou dlažby, zábradlí a presklením lodžie, stropné sušiaky na lodžie, nová viac tepelne izolovaná strecha a výmena jej súčastí, kompletná rekonštrukcia vchodu, rekonštrukcie spoločných priestorov, chodieb a schodištia, pvc podlahy, maľovky, elektro rozvodov, zábradlí, bezpečnostných dverí, zrealizovanie kotvenia bicyklov na steny v kočikárni a ostatné doplnkové vylepšenia.

Popis bytu:

Byt pozostáva zo vstupnej chodby (2,88 m x 1,18 m = 3,39 m2), ktorá obsahuje na mieru robenú vešiakovú stenu zrkadlový botník s piatimi vyklápacími skrinkami a veľkým zrkadlom naproti bezpečnostným vchodovým dverám značky Guzma s dvomi zámkami, priezorom a odhlučnením. Samostatného WC so závesnou toaletou Geberit (1,06 m x 0,87 m = 0,92 m2) a na mieru vyhotovenej odkladacej skrinky s poličkami a celej vo farbe dverí, ktorá umožňuje prístup do  manipulačného priestoru stúpačkovej šachty, ktorá obsahuje nové rozvody, vodomery aj plynomer. Kúpeľne cca (1,52 m x 1,96 m = 3,09 m2), s veľkou rohovou vaňou, vstavaným  umývadlom a vstavanou úložnou skrinkou s posuvným systémom dverí. Kúpeľňa s toaletou je murovaná s keramickou dlažbou po stenách a podlahe a štýlovými murovanými poličkami.  Obývacej izby (4,73 m x 3,60 m = 17,02 m2), kuchyne s rozmermi (2,99 m x 1,64 m = 6,90 m2), spálne so zrkadlovou vstavanou skriňou na mieru (4,70 m x 2,69 m = 12,64 m2) a detskej izby so vstavanou zrkadlovou skriňou na mieru (4,70 m x 2,16 m = 10,15 m2). V celom byte je v jednej tónine laminátová plávajúca podlaha. V byte boli menené vysoko kvalitné a nadštandardné plastové okná ( značka Trocal - prevedenie Zlatý dub) a prevedená aj kompletná rekonštrukcia jadra, nové stierky na stenách a znížený sadrokartónový strop s bodovými svetlami v celom byte. Byt je čerstvo vymaľovaný. Veľká kuchynská linka na mieru s rozsiahlym pultom v tvare U a logicky vypracovanými pracovnými zónami obsahuje 7 šuplíkov a 21 skriniek. Celý pult v tvare U má dĺžku 5,71 m spolu aj s plynovou varnou doskou so štyrmi horákmi aj integrovaným zapaľovaním a nerezovým dvoj drezom s odkvapkávačom. Kuchynská linka je so zabudovanými spotrebičmi, umývačka riadu (Whirlpool), mikrovlnná rúra (Whirlpool), elektrická rúra (Elektrolux), plynová varná doska (Elektrolux) výsuvný digestor (Elektrolux) zabudovaná práčka (Samsung). Je orientovaný na juhovýchod, to znamená, že v poobedňajších hodinách je v letných mesiacoch v byte príjemný chládok a dá sa vychutnať poobedňajšia kávička v chládku na lodžii o rozmeroch (5,81 m2 x 1,08 m2 = 6,28 m2). Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné, značky GUZMA. K bytu prislúcha aj komora pred vstupom do bytu  o veľkosti (1,09 m x 1,59 m = 1,73 m2). Čo sa týka energií, mesačné náklady na dve osoby sú: Správca bytu Správa Domov Košice s.r.o. 195,- € (+ 22,- € elektrina, 4,- € plyn). Čo sa týka internetu, je tu zriadený spolu s TV od spol. UPC. V byte je už urobená aj predpríprava na prípadný satelit. V bytovom dome majú umiestnené dátové káble všetci dostupní operátori v Košiciach. Byt na loggii úž bol vo vlastnej réžii zateplený čo v preplatkoch na kúrení prináša 400€ až 500€ ročne.

V okolí je vysoká občianska vybavenosť a príjemne prostredie plné zelene a miesta na oddych a šport. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú školy, škôlky a ihriská.

VÝHODY:

 •     nová elektroinštalácia v medi s nadštandardným rozsahom
 •     znížené sadrokartónové stropy v celom byte
 •     rozvody pre domáce kino, internet, TV a satelit
 •     bezpečnostné odhlučnené dvere s dvoma bezpečnostnými zámkami
 •     6 m zateplená lodžia
 •     byt s výhľadom na večerné osvetlené Košice, na celú Košickú kotlinu
 •     byt je čistý, čerstvo vymaľovaný vhodný na používanie, prípadne farebné doplnenie
 •     ideálne riešené členenie bytu s dvomi nepriechodnými izbami
 •     pocit veľkej priestrannosti izieb, vďaka zrkadlovým posuvným dverám
 •     nadštandardná a priestranná kuchyňa v menšom priestore so zabudovanými spotrebičmi
 •     nadštandardné plastové okná v prevedený Zlatý dub aj s širokými parapetmi.
 •     ticho - vrchná poschodie, bez dupania a  ruchu z hora, odizolované - veľmi tichý byt
 •     rýchla dostupnosť všade, byt obklopený všetkými službami v tesnej blízkosti
 •     byt je predajom ihneď voľný pre nového vlastníka 

Občianska vybavenosť v okolí bytu: FRESH Luník VII – 700 m – KAUFLAND OC GALÉRIA  – 1,2 km – TESCO – 1,5 km – Zástavka autobusov č. 10, 32, 34, N3, N4, 900 m, električiek č. 6, 9, R3, R4, 600 m - Miestny úrad mestskej časti Západ 1,1 km – Slovenská pošta 11 – 650 m – ZŠ Trebišovská – 300 m, 8 ročné Gymnázium Trebišovská 10 – 300 m, Materská škola Humenská č. 51 – 700 m, Materská škola Trebišovská č. 11 – 400 m.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si so mnou OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na www.stefancarnoky.sk  www.reneagency.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti:

https://stefancarnoky.sk/3-izbovy-roznavska-terasa-kosice-zapad-55-m2

 

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

 

Lodžia: Áno
Terasa: Nie
Konštrukcia bytu: panelová
Celková podlahová plocha bytu: 55 m2
Forma vlastníctva: osobné
Výťah: Nie
Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Rok kolaudácie: 1946-1969
Balkón: Nie

3D virtuálna prehliadka