Referencie

Šemegové

" Dobrý deň.

Pri predaji bytu sme si vybrali realitného makléra p. Čarnokyho. Už naše prvé stretnutie bolo veľmi príjemné. Skôr, ako sme sa stihli niečo spýtať, na konkrétnych príkladoch nám podrobne vysvetlil, aký je postup. Pred predajom nás  oboznámil s viacerými svojimi úspešnými ponukami, ktoré sa približovali k tej našej a tak sme si ich mohli porovnať s našou predstavou o predaji.

Pri každom úkone nás o všetkom informoval a každú našu pochybnosť trpezlivo vysvetlil. Neodmietol nám pomoc ani pri následných úkonoch spojených s prepisom médií. Vďaka jeho profesionálnemu prístupu sa predaj uskutočnil k našej spokojnosti. P. Čarnokymu  prajeme veľa zdravia a úspechov v ďalšej práci. Pre jeho seriózne a ľudské jednanie ho môžeme odporúčať aj druhým.

                                               Sestry Šemegové "

Ivana

" Dobrý deň.

Pri predaji môjho bytu som bola veľmi spokojná s prácou realitného makléra p. Čarnokyho. Po rýchlom a profesionálnom jednaní sa aj predaj uskutočnil. No v zložitej životnej situácií v ktorej som sa náhle ocitla som musela predaj zrušiť. Pán Čarnoký mi veľmi pomohol. Verím, že rovnako ochotne pomohol aj strane kupujúcich. Túto agentúru hlavne jednanie a serióznosť p. Čarnokyho môžem všetkým odporúčiť.                                               

Ivana Schmidtová "

Halecký

" Dobrý deň, chceme sa vám veľmi pekne poďakovať za rýchle jednanie a ústretovosť pri vybavovaní bytu. Úplne najviac nás potešilo, že ste byt hneď po podpísaní rezerváčnej zmluvy stiahli z ponuky, pretože väčšinou to nikto neurobí, nás to veľmi potešilo, pretože to bol profesionálny prístup. Ďakujeme aj za vysvetlenie priebehu kúpy a postup po odovzdaní bytu, ako ďalej postupovať. Prajeme ešte veľa spokojných klientov a určite budeme odporúčať, pretože my sme boli veľmi spokojní. Simona a Tomáš Halecký. "

Havlík

" Skvelý a príjemný prístup, ochotný poradiť v rôznych situáciach. V budúcnosti určite by som si vybral len Vás a určite odporúčim dalším mojim známym.

 

 Ján Havlík "

 

" Dobrý deň, Realitná kancelária RE NE AGENCY so sídlom v Košiciach mi zrealizovala kúpu nehnuteľnosti, čo sa mi veľmi páčilo korektné jednanie a prístup k jednotlivým postupom od obhliadky až po samotný zápis do katastra nehnuteľnosti. Majiteľ p. Čarnoky je veľmi ústretový , dohodnuté veci platia atď .... Môžem túto Realitnú kanceláriu doporučiť všetkým klientom, ktorí uvažujú o kúpe alebo o predaji nehnuteľnosti.  

S pozdravom R. Munnich "

 

" S prácou realitnej kancelárie Reneagency sme boli veľmi spokojní. Predovšetkým komplexnosť služieb vrátane prípravy zmlúv, ocenenia nehnutelnosti, rokovania s potencionálnymi kupujúcimi a financujúcou bankou a najmä osobné nasadenie a iniciatíva pána Čarnokyho sú charakteristické pre prácu Reneagency. Môžem len odporúćať.

Ing. Doc. Peter Hrnčiar Konateľ, Abditus s.r.o. "

 

Pancurák

  " Dobrý deň, chcel by som sa podeliť o pozitívnu skúsenosť s realitným maklérom Štefanom Čarnokym realitnej spoločnosti RE NE Agency. Sprostredkoval nám a zabezpečil kúpu 3-izbového bytu v Košiciach. Boli sme maximálne spokojní s profesionalitou a ústretovosťou zo strany makléra v každej oblasti od ponuky nehnuteľnosti, komunikácie s predávajúcim, zabezpečenia kompletného právneho servisu a služieb spojenými s príslušnými úradmi vrátane Katastra nehnuteĺností. V budúcnosti budeme túto realitnú kanceláriu len odporúčať.

Milan Pancurák s manželkou "

" Dobrý deň,

Pred ôsmimi rokmi som kupoval 1-izbový byt a tohto roku realizoval jeho predaj. Ako kúpu tak aj predaj riadil p.Štefan Čarnoký. 
Pri vybavovaní najvýhodnejšiej hypotéky a tiež pri predaji môžete očakávať odbornosť, neustálu informovanosť a korektnosť.

Môžem vrelo odporúčiť a poďakovať sa za naozaj profesionalný prístup a bezstarostnú kúpu a aj predaj nehnutelnosti.  

 

S pozdravom

Ing. Csaba Lakatoš "