Predaj - Chmelnica, vinica - Košický - Trebišov - Streda nad Bodrogom - PODZEMNÁ VÍNNA PIVNICA - STREDA NAD BODROGOM - SKLADNÁ ULICA

Referenčné číslo: 2023-01-018
Stav: voľné
Typ: Predaj
Kategória: Chmelnica, vinica
Lokalita: Trebišov, Streda nad Bodrogom
Rozloha: 205,00 m2
Cena: 17 000,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

Na predaj Vám ponúkam PODZEMNÚ VÍNNU PIVNICU v STREDE NAD BODROGOM na Skladnej ulici postavenú pred rokom 1976. Veľkosť pivnice s pozemkom nájdete v priloženom geometrickom pláne v prezentácii v uvedených rozmeroch. Predmetom predaja sú 3 parcely 1960/69 43 m2, 1960/28 160 m2 a 1960/70 2 m2. Je tu možnosť prehĺbenia a zväčšenia pivničného priestoru do tufového kameňa. Výška stropu 2,03 m. Do pivnice je zavedená elektrina, pred vstupným portálom (cca 5 m) je vybudovaná vodovodná šachta, kde je možné sa napojiť na obecný vodovod, vstupný portál je oplotený a pred ním sa nachádza drevený stôl a lavice na sedenie. Ročná daň za nehnuteľnosť 10 €. Elektrika 7 € štvrťročne.

Táto oblasť je jedinečná z hľadiska svojich prírodných podmienok, geologický substrát predstavujú sopečné tufy, klíma je daná dlhou a suchou jeseňou, ktorá je zabezpečená bariérou Zemplínskych vrchov. Raritou týchto pivníc je pleseň. Aj keď je u nás doma nevítaná, v tokajských pivniciach je žiadaná. Ušľachtilá pleseň s prezývkou “pleseň pijak” žije v symbióze s tokajským vínom. Cladosporium cellare je na báze penicilínu, vstrebáva výpary vína z drevených sudov a zároveň pomáha vínu chytiť tu správnu arómu a chuť. Takisto pomáha regulovať vlhkosť v pivnici.

Dohodnutá cena nehnuteľnosti je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto zaujímavá ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti. Viac na www.stefancarnoky.sk

Osobná web stránka nehnuteľnosti: https://stefancarnoky.sk/podzemna-vinna-pivnica-streda-nad-bodrogom-skladna-ulica

Výmera pozemku celkom: 205 m2
Forma vlastníctva: osobné