Predaj - Hotel, penzión - Bratislavský - Bratislava I - Bratislava-Staré Mesto - NA PREDAJ KRÁSNY NOVÝ 4 **** HOTEL NA OSTROVE PAG V CHORVÁTSKU

Referenčné číslo: 2023-01-023
Stav: voľné
Typ: Predaj
Kategória: Hotel, penzión
Lokalita: Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Rozloha: 1 000,00 m2
Cena: 2 800 000,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

Krásny rodinný hotel so 4 hviezdičkami je na predaj. Hotel bol postavený v roku 2017 a nachádza sa v pokojnom prostredí, obklopený nedotknutou prírodou ostrova Pag. Nachádza sa 70 metrov od pláže a len 300 metrov od centra mesta Pag.

Hotel má 19 moderných izieb vybavených smart systémami, ktoré sú ovládané z recepcie pre bezstarostný a príjemný pobyt návštevníkov. Každá z izieb je vybavená posteľou veľkosti king alebo oddelenými posteľami, minibarom, trezorom, klimatizáciou a pohodlným priestorom na sedenie a relaxáciu a v každej kúpeľni je podlahové kúrenie. K hotelu patrí aj 23 parkovacích miest.

Veľká pozornosť a investície do výstavby a dekorácie hotela vyústili do mimoriadne prijateľných nákladov na energie. Voda v celom zariadení je ohrievaná odpadovým teplom z klimatizácie. Zariadenie má vlastnú studňu a bazén s objemom 18 000 litrov vody, ktorá sa pri vstupe do systému čistí od vodného kameňa. Celý hotel je výhradne v LED osvetlení. Je tu aj možnosť inštalácie solárnych panelov, ktoré by znížili spotrebu elektriny takmer na nulu.

Súčasťou hotela je aj veľká, profesionálne vybavená kuchyňa na prípravu špičkových jedál, ktorá hosťom umožňuje priblížiť sa k výhodám ostrova a fantastickým miestnym špecialitám.
Vyťaženosť ubytovacej kapacity je takmer počas celej sezóny maximálna a kvalita obchodných služieb a atraktivita turistickej destinácie sa najlepšie odzrkadľujú v návrate stálych hostí.

Vysoké hodnotenia na turistických platformách sú najlepším ukazovateľom kvality služieb a zároveň ukazujú, že hotel je azda najlepšie hodnotený nielen na ostrove Pag, ale aj v celom Chorvátsku.

V cene je okrem hotela aj dom s 5 apartmánmi s 3 hviezdičkami, vhodný aj na turistiku alebo na ubytovanie zamestnancov hotela. Dom má možnosť modernizácie alebo prerobenia a samotný hotel má možnosti pre nové zariadenia, ako je sauna alebo bazén, napr.

Viac fotofrafii na : https://stefancarnoky.sk/na-predaj-novy-4-hotel-na-ostrove-pag-v-chorvatsku

 

Výmera pozemku celkom: 800 m2
Celková podlah.plocha: 1000 m2
Výťah: Áno
Počet izieb: 19