Predaj - Rodinný dom - Banskobystrický - Brezno - Vaľkovňa - RODINNÝ DOM POD KRÁĽOVOU HOĽOU, ZLATNO, REKREÁCIA

Referenčné číslo:
Stav: voľné
Typ: Predaj
Kategória: Rodinný dom
Lokalita: Brezno, Vaľkovňa
Rozloha: 222,00 m2
Cena: 49 990,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

 

Chceli by ste relaxovať a weekendy tráviť po Kráľovou hoľou na Horehroní v dedinke Zlatno? Je tam na predaj, suchý tehlový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. V dome boli vymenené všetky okná za úplne nove drevené eurookná, nová omietka v exteriérovej časti. Nachádza sa na južnej parcele - slnečný pozemok so IS okrem plynu, pretože Zlatno nie je ako obec plynofikovaná. Na prízemí je veranda, kuchynka, toaleta a tri miestnosti. Podlaha je keramická. Pekné priestranné izby, vystierkované s novou elektroinštaláciou.

 

Na prízemí pri kuchyni je aj murovaná izba - špajza s vetraním tak ako i toaleta je s oknom. Schodišťom sa dostaneme na druhé poschodie.

 

Druhé podlažie pozostáva s novej presklenej terasy s ktorej je prekrásny výhľad na okolie. Chodba so špajzou a novou druhou kúpeľňou s toaletou. Kuchyňa a tak isto tri izby ako na prízemí. Je tu ešte poschodie na do podkrovia , s ktorého je možné do budúcna urobiť ďalšie bývanie a podkrovné izby.

 

Strecha je sedlová, plechová. Dom má vlastný bezpečnostný systém na alarm, kúrenie je kombinované na pevné palivo a akumulátorové elektrické pece. V dome je obecný rozvod vody, trojkomorový septik, studňa s pumpou na dvore. Celý dom je oplotený novým plotom - pletivom, na konci parcely a záhrady je potôčik. Dom je možné užívať hneď po kúpe a za domom je dosť miesta na vybudovanie grilu a oddychových drobných stavieb.

 

Ideálne miesto na relax a oddych. Vhodný aj na trvalé bývanie aj podnikanie. Nachádza sa blízkosti chránenej krajinnej oblasti Muránskej planiny, Slovenského raja a lyžiarskych stredísk Telgárt, Polomka, Dedinky, Mlynky, Biele Vody. Táto dedinka je v poslednej dobe veľmi vyhľadávanou turistickou oblasťou.

 

VÝHODY: • po vymaľovaní interiéru IHNEĎ obývateľný • ideálne miesto pre REKREÁCIU a ODDYCH • nové drevené eurookná • pekný rovinatý pozemok • NÁDHERNÁ PRÍRODA

 

Rodinný dom je obývaný menej ako 4 mesiace v roku.

 

Túto nehnuteľnosť predávame na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

 

Nehnuteľnosť je možné pre financovať formou hypotekárneho úveru s ktorým Vám ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS v banke BEZPLATNE ...

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, kompletné právne poradenstvo a servis.

Plocha obytnej časti: 222 m2
Výmera pozemku celkom: 1034 m2
Stav: Pôvodný stav
Rok kolaudácie: 1946-1969
Celková úžitková plocha: 222 m2
Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov