Predaj - Záhrada - Košický - Košice I - Košice-Sever - VEĽKÁ ZÁHRADA S CHATKOU - ČIČKY - MAJER

Referenčné číslo: 2021-01-003
Stav: predané
Typ: Predaj
Kategória: Záhrada
Lokalita: Košice I, Košice-Sever
Rozloha: 1 048,00 m2
Cena: 75 000,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

* * *    P R E D A N É v A U K C I I  Z A  75 800 ,- €  * * *

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam VEĽKÚ ZÁHRADU s menšou murovanou chatkou na pozemku v lokalite ČIČKY - MAJER neďaleko sídliska KVP a je len 1,2 km vzdialená od štvorprúdovej hlavnej cesty smerom od Ipeľskej ulice na sídlisko KVP.

Záhrada sa nachádza v tejto známej lokalite s príjazdovou cestou od Jazdeckého areálu (Jazdiareň UVLF – Slávia) neďaleko areálu Čičky. Stavebný úrad mesta Košice  v novembri 2020 vydal rozhodnutie o umiestnení stavieb infraštruktúry pre plánovanú novú obytnú štvrť Pod Bankovom. Ide o cestné komunikácie, vodovod s vodojemom, kanalizáciu, plynovod a elektrické vedenia s piatimi trafostanicami, vrátane rozvodov pre verejné osvetlenie, aj telekomunikačné siete. Hlavná prístupová cesta do lokality z Triedy KVP bude viesť v priestore súčasnej príjazdovej nespevnenej komunikácie k záhradkám popri jazdeckom areáli univerzity veterinárskeho lekárstva. Na jej začiatku sú naplánované zástavky MHD, na jej konci otočka pre kĺbové autobusy. Hlavná križovatka má mať oddelené pruhy na odbočenie z centra mesta aj Sídliska KVP. Paralelne s navrhovanou komunikáciou pre autá sú riešené chodníky a zo západnej strany dvojpruhový cyklistický chodník. Rozhodnutie ešte nie je právoplatné, ako odvolací orgán ho ešte posudzuje Okresný úrad v Košiciach. Stavebník v konaní je prešovská eseročka XTON – PRO. Nejde o investora, ale o inžiniersku spoločnosť. Zdroj: KOŠICE:DNES (kosicednes.sk)

Záhrada má tvar obdĺžnika (viď. priložená fotodokumentácia), v prednej časti má šírku od vstupu cca 16 m a dĺžku cca 66 m a pozostáva z troch parciel o výmere 542 m2 – záhrada,  485 m2 – záhrada a 21 m2 – zastavaná plocha a nádvorie. Celková výmera pozemku je 1 048 m2. K pozemku vedie príjazdová spevnená cesta. Na pozemku je možné zastavať plochu 10% z výmery 1048 m2 (napríklad nová rekreačná chata, rekreačné bývanie). Približne v hornej časti od vstupu sa nachádza menšia murovaná chata v pôvodnom stave s rozmermi 4,66 m x 4,31 m = 20,08 m2, ktorá je podpivničená (rozmery pivnice 3,71 m x 4,00 m = 14,84 m2) a na prízemí sa nachádza jedna miestnosť s vnútornými rozmermi 4,34 m x 4,02 m = 17,44 m2. Bola postavená z tehál v roku 1997, chatke bolo pridelené aj súpisné číslo. Čhata je napojená na elektrickú energiu, kde na vonkajšej stene chaty sa nachádza merač elektrickej energie. Oproti chatke je nefunkčný starý skleník, ktorý je obrastený ovocím kiwi. Cez pozemok v strede prechádza malý potôčik. Z vstupnej časti na pozemok sa nachádzajú 4 záhony malín. V zadnej časti na nachádza otvorená plechová búda. Záhrada je oplotená, okrem jednej bočnej časti pri vstupe na pozemok od vrchného suseda. Súčasťou predaja záhrady je aj predaj podielov na troch malých parcelách, ktoré boli kedysi súčasťou záhradkárskej osady. Tieto podiely nemajú žiadny vplyv na cenu samotnej záhrady. 

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník). 

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie. Prípadne sa môžete ísť pozrieť priamo na miesto, kde môže stáť VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE ALEBO REKREAČNÁ CHATA.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na:

 www.stefancarnoky.sk

https://stefancarnoky.sk/ve-ka-zahrada-s-chatkou-cicky

 

Cena  75 000,- €

71,56,- € / 1m2

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Výmera pozemku celkom: 1048 m2
Forma vlastníctva: osobné
Vymedzenie v teréne: oplotenie