Predaj - Záhrada - Košický - Košice IV - Košice-Vyšné Opátske - ZÁHRADA - NIŽNÁ ÚVRAŤ - NIŽNÝ HERINGEŠ - 605 m2

Referenčné číslo: 2023-01-002
Stav: predané
Typ: Predaj
Kategória: Záhrada
Lokalita: Košice IV, Košice-Vyšné Opátske
Rozloha: 605,00 m2
Cena: 8 600,00 EUR
Maklér: Štefan Čarnoký
Telefón: 0915 941 854
E-mail: stefan@stefancarnoky.sk

*** REZERVOVANÉ v AUKCII za 12 200,-€ ***

PREDANÉ

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam ZÁHRADU v lokalite NIŽNÁ ÚVRAŤ  neďaleko Prvosienkovej ulice, mestská časť VYŠNÉ OPÁTSKE a je len 900 m vzdialená od štvorprúdovej hlavnej cesty smerom po Južnom nábreží, alebo z vrchnej časti lokality PANORAMA od kruhového objazdu je vzdialená 850 m.

Záhrada má tvar trojuholníka (viď. priložená fotodokumentácia), v spodnej časti má dĺžku od vstupu cca 54 m, z vrchnej časti cca 45 m a najkratšia strana má dĺžku cca 28 m - pozostáva z jednej parcely o výmere 605 m2 – záhrada. Z vrchnej časti je oplotená, zo spodnej na 90%. K pozemku vedie z dvoch strán príjazdová spevnená cesta. Na pozemku je možné zastavať plochu 10% z výmery 60,5 m2 (napríklad nová rekreačná chata, rekreačné bývanie). V prednej  časti od vstupu sa nachádzajú väčšie listnaté stromy. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy a pozostatok kovovej konštrukcie na vinič. Oproti záhrade sa nachádza elektrické vedenie, kde je možné zriadiť odberné miesto elektrickej energie na hranici záhrady. V tejto lokalite je záhradný vodovod, ktorý sa cez zimné obdobie odstavuje, v prípade záujmu je potrebné sa na neho pripojiť na vlastné náklady. (Len pre informáciu, na vedľajšom pozemku sa nachádza 14 m studňa).

Pozemok je bez akýchkoľvek tiarch (jeden vlastník). 

Túto nehnuteľnosť predávam na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.

Ak Vás táto ponuka oslovila, tak neváhajte a dohodnite si OBHLIADKU, prípadne si vyžiadajte ďalšie informácie. Prípadne sa môžete ísť pozrieť priamo na miesto, kde môže stáť VAŠA REKREAČNÁ CHATA.

Takúto prezentáciu môžete mať aj Vy, ak uvažujete o predaji Vašej nehnuteľnosti.

Viac na:

 www.stefancarnoky.sk

Cena  8 600,- €

14,21,- € / 1m2

(v prípade viacerých záujemcov o túto ponuku, si majiteľ vyhradzuje právo zvoliť najvýhodnejšiu ponuku)

Výmera pozemku celkom: 605 m2